Комод дубовий
10 600 грн.

Великий і масивний дубовий комод з Німеччини. Товсті деревяні дверцята оздоблені тематичною ручною різьбою. Комод дуже міцний і надійний; повністю розбірний, що полегшує його транспортування. Довжина 210см. Ціна 330€. До кінця місяця гарантована знижка!
Львів, вул.Б.Антоненка-Давидовича 8а
Доставка по всій Україні


Вітрина

Вишукана італійська вітрина. Натуральне дерево, багата ручна різьба, складні фігурні фасади, карнизи і боковини. Гарний стан. Розміри: 165/190см. Ціна 600€.
Локація Львів. Доставка по всій Україні


Дубова вітрина
300 €

Висока дубова вітрина з Німеччини. Складається з комоду з трьома шухлядами та трьома глухими дверками і надставки з трьома зашкленими фасадами. Всі дверцята зачиняються на замочок, ключики в комплекті.
вул.Б.Антоненка-Давидовича 8а


Дерев'яний сервант
400 €

    Вишуканий дерев'яний сервант з Німеччини. Красива і практична річ, стане достойною окрасою класичної вітальні, столової чи кабінету. Оснащений 5-ма вмісткими шухлядами, 4-ма глухими дверцятами, що приховують за собою полиці і однією зашкленою вітриною по центру. Весь фасад, верх і нижня частина виготовлені з натурального дерева, всі                                                                                  ементи оздоблені делікатною різьбою. 
                                                   


Комод - креденс

270 

Жовква

Дубовий комод-креденс з Німеччини. Великий, дуже вмісткий, красивий і надійний. Весь фасад і декоративні елементи з масиву дуба, корпус шпонований. Дверцята зачиняються на ключик. Розміри: 167/50/155(в)
Така річ в домі цілком може замінити шафу або 2 досить великих комоди. При потребі можна докомплектувати відкритою вітриною чи журнальним столиком. 


Комод-скриня

200 
Львів

Кутова тумбочка

115 €

Львів

Дубова кутова тумбочка з Німеччини. Розміри 76/76/110см(передня частина)


Комод
390 
Львів

   Ексклюзивний дубовий комод з Німеччини. Виготовлений з масиву дуба, 4 вишукані різьблені фасади, високі точені                                           ножки, в середині шухлядки і полиці. В хорошому стані. Розмір 275/56/90(в). 


Стіл обідній
75 €

Дубовий обідній стіл з Німеччини. Розкладний, в ідеальному стані. Розмір 80/80см в складеному вигляді.
Львів, вул.Б.Антоненка-Давидовича 8а


Журнальний столик

65 

Жовква

Журнальний дерев'яний столик з плитковою стільницею,красивий,міцний,без пошкоджень! Привезенний з Німеччини. Восьмикутний (88/88/52в).


Столик

100 

Львів

Вишуканий журнальний столик з Німеччини.  Корпус чавунний, складається з 8-ми частин, стільниця штучний камінь + вставка з прозорого фацетованого скла.  


Полиці для посуду
810 грн.
Lviv, Ukraine

Масивна навісна тумбочка з Німеччини. Виготовлена з масиву дуба, оснащена двома полицями з фрезою під тарілки і фужери, в низу гачки для чашок. 


Приліжкові тумбочки
18 
Львів

                                   2 деревяних (сосна) приліжкових тумбочки з Німеччини. Розмір 45/30/60(в)см.


Тумба ТВ
35 
Жовква

Тумбочка під телевізор. Матеріал- дерево(дуб)+ шпонована плита. Висувна полиця під техніку+ 2 шухлядки. Розмір 100/41см

 

 


Електроорган
380
Жовква
Електроорган Yamaha electone b-75 в ідеальному стані. Привезений з Німеччини,можливий торг.

 Металева підставка для дисків.

150 грн

Жовква

177 см


Фісгармонія
335  
 Львів Сихів

Вінтажний орган Lindholm, 20-30рр 20ст. Привезений з монастиря у Німеччині. Як на свій вік, досить добре зберігся)                                                      Рідкісна і цікава річ, шукає цінителя старих музичних інструменів

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Столик

 100 

Жовква

Столик з плитковою стільницею та металевими вставками,чорний!  Регулюється висота. 123/83 см


Комод

255 

Жовква

Дерев'яний комод з Німеччини,гарний та вмісткий. Має 4 шухляти,які дуже легко "їздять",та 2 тумбочки в яких є по 1 поличці,закриваються на ключики,2 ключі в комплекті)

217/64/81(в)


Столик

60 

Жовква

Журнальний столик,дуже гарна та практична  модель,стільницю можна крутити на 360°,що дуже зручно. Добрий стан,привезений з Німеччини.


Столик

55 

Жовква

Журнальний столик з Німеччини. З кам'яною стільницею .Ціна 90  ,але через дефект стільниці( злізло лакове покриття) знижка 35 €.


Підставка під TV

13 

Жовква

Підставка під TV,є поличка де можна поставити тюнер/DVD чи щось інше. Стан задовільний. 70/45/55 см


Стіл

135 

Жовква

Антикварний дубовий столик з Німеччини (XIX ст). Дуже красива конструкція,не розкладний. При покупці столу разом з м'якими меблями, гарантована знижка!114/105/ 70 (в)


Стіл

180 €

Жовква

Антикварний дубовий столик з Німеччини (XIX ст). Дуже міцна і красива конструкція, відмінний стан,не розкладний,має місце під шухлядку!)Дубовий стіл
3 550 грн.
Lviv, Ukraine

Стильний журнальний столик з масиву дуба. Приємні заокруглені і згладжені краї, ефект зістареного дерева. Стоїть на міцних широких ніжках + має 2 шухляди для дрібничок. Стане чудовим доповненням для вітальні чи сауни. Довжина 150см