Засоби для відновлення і догляду виробів з дерева та шкіри:

Бальзам Beeswax
Ціна 150грн/240мл
Безкоштовна доставка поштою при замовленні від 2 банок!
Натуральний продукт для догляду і зберігання виробів з натуральної і штучної шкіри, дерева, пластмаси (меблі, одяг, взуття, сумки, автосалони, паркет та ін.).
Бальзам виготовлений з натурального бджолиного воску, чистих рослинних олій та ефірних масел. Має чудовий водовідштовхуючий ефект і освіжаючий приємний аромат. Завдяки концентрованій консистенції дуже економний.
Після обробки бальзамом шкіра помітно помякшується, зникають потертості та подряпини, освіжається колір і надається блиск.За умови регулярного догляду можна попередити появу соляних розводів на взутті та шкіряному одязі. 
У випадку обробки бальзамом деревини,покращується зовнішній вигляд поверхонь, зникають подряпини, "оживає" колір і відтінок, попереджується пересихання та тріщини. Засіб безбарвний і його можна використовувати на виробах будь-якого кольору.
Використання бальзаму Beeswax збільшує термін використання шкіри та дерева в двіччі. При тому, зникає потреба у використанні інших синтетичних засобів. 
Не рекомендується використовувати на виробах з тканини, нубуку, замші та інших ворсистих матеріалах.
Бальзам безпечний для здоровя, якість продукту зберігається протягом тривалого часу. 
Тел.0986175909

 

 


ПоліЛак

Суперовий натуральний засіб для догляду і відновлення деревяних поверхонь. Чудово оживляє і надає глибини кольору, має легкий тонуючий ефект, приховує потертості і дрібні подряпини. Частково вбирається деревиною і після висихання створює на поверхні захисну плівку, що не витирається протягом довгого часу. При не значних пошкодженнях може замінити лакування.  Підходить для меблів, підлоги, дверей та інших виробів з деревини. 

 

Ціна 75грн/150мл